19 Mayıs Atatürk’ü Anma ve Gençlik Bayramı etkinlikleri kapsamında Babaeski Kırk Şehitler Gençlik Merkezi tarafından yapılan programa katılan Babaeski Meslek Yüksekokulumuz öğrencileri ve öğretim elemanlarımız Atatürk Anıtına çelenk koyduktan sonra Gençlik Yürüyüşüne katkıda bulundular. Sonrasında Babaeski 100. Yıl stadına dönen öğrencilerimiz sosyal ve kültürel faaliyetlere katılarak gönüllü çalışmalar yaptılar.
19mayıs