Babaeski MYO Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı Programı, Kariyer Etkinlikleri Haftası kapsamında öğrencilerine yönelik bir söyleşi düzenledi. Babaeski Belediye Başkan Yardımcısı Fatih ERDEM ve bölüm öğrencilerinin buluştuğu söyleşide genel olarak; yerel yönetimlerde çalışmak, belediyelerin iş gücü nitelikleri bakımından beklentileri, belediyelerde işe alım ve staj sürecinin işleyişi, öğrencilerin belediyeden beklentileri ile ilgili sorular yanıt buldu. Etkinlik, 18.05.2023 Perşembe günü 14.00'te gerçekleşti.