Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi İktisadi ve idari Bilimler Fakültesi’nin 5 Nisan 2023 tarihinde düzenlediği “Deprem Çalıştayı” canlı yayın zoom toplantısına Deprem bölgesi Malatya’dan katılan okulumuz Bankacılık ve Sigortacılık 2. sınıf öğrencisi Miray SARIKAYA depremin üniversite gençleri üzerindeki etkileri ve deprem bölgesindeki sorunlar hakkında konuşmuştur. Gönüllülük Çalışmaları dersini alan öğrencimiz yaşanılan afetin üzerindeki etkisini ifade etmenin yanı sıra toplumsal farkındalık yaratan bu çalıştayda diğer öğrenciler ve uzmanlarla bir araya gelmiştir.
çalıştay