Yüksekokulumuzda kayıtlı tüm öğrencilerin 2021-2022 Eğitim Öğretim Yılı Bahar Yarıyılı ders kayıtları 31.01.2022 - 04.02.2022 tarihleri arasında internet üzerinden yapılacaktır.
Öğrencilerimiz http://obs.kirklareli.edu.tr/oibs/ogrenci/login.aspx adresi üzerinden Öğrenci Bilgi Sistemine giriş yaparken e-devlet şifreniz ile veya kurumsal e-posta adresinizin @ ifadesinden önceki kısmı ve e-posta şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir
Öğrencilerimizin öncelikle ödemesi gereken katkı payı/öğrenim ücreti tutarını Ziraat Bankası ATM’lerinden ödemeleri gerekmektedir. (Normal öğretim öğrencisi olup, okulunu uzatmayanlar katkı payı ödemeyeceklerdir.)
Not: Sınıf Danışman hocalarınızın bilgisine öğrenci bilgi sistemi üzerinden ulaşabilirisiniz.
Ders Kayıt Videosu için tıklayınız
Öğrenci Bilgi Sistemi Ders Kayıt Yenileme Klavuzu
Akademik Takvim için tıklayınız
kayit