Babaeski Meslek Yüksekokulu
30/07/2019 15:57:00 - 30/07/2019 15:57:00 - 10520 Okunma

BABAESKİ MESLEK YÜKSEKOKULU YEREL YÖNETİMLER VE BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMLARI İKİNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİNİN 2019- 2020 GÜZ YARILINDA YAPACAKLARI (3+1) İŞYERİ EĞİTİMİ VE UYGULAMASI  KAPSAMINDA UYGULAMA YAPACAKLARI İŞ YERLERİ VE KURUM BİLGİLERİ WEB SİTEMİZDE YAYINLANMIŞTIR.

İŞ YERİ UYGULAMALI EĞİTİMİ YAPMAYA HAK KAZANAN ÖĞRENCİLERİMİZİN WEB SİTEMİZDE BULUNAN BAŞVURU FORMUNU DOLDURARAK BABAESKİ MESLEK YÜKSEKOKULU ÖĞRENCİ İŞLERİNE 23.08.2019 TARİHİNE KADAR ŞAHSEN BAŞVURMASI YA DA POSTA VEYA KARGO İLE BAŞVURU BELGELERİNİ GÖNDERMELERİ GEREKMEKTEDİR.

ÖĞRENCİLERİMİZİN UYGULAMALI EĞİTİM YAPACAKLARI İŞLETME VEYA KURULUŞLARIN BELİRLENMESİNDE UYGULANACAK KURALLAR İŞ YERİ EĞİTİMİ VE UYGULAMASI YÖNERGESİNDE YER ALMAKTADIR. SÖZ KONUSU OLAN MESLEK YÜKSEKOKULLARI İŞ YERİ EĞİTİMİ UYGULAMASI ESASLARI VE TARAFLARIN YÜKÜMLÜLÜKLERİNE İLİŞKİN SÖZLEŞME ÖRNEĞİ WEB SİTEMİZDE MEVCUTTUR.

YEREL YÖNETİMLER VE BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI PROGRAMLARI İKİNCİ SINIF ÖĞRENCİLERİMİZİN HANGİ İŞLETME VEYA KURULUŞTA İŞYERİ EĞİTİMİ UYGULAMASI YAPACAĞI 02.09.2019 TARİHİNDE WEB SİTEMİZDE YAYINLANACAKTIR.

ÖNEMLE DUYURULUR!

BABAESKİ MESLEK YÜKSEKOKULU

(3+1) UYGULAMALI EĞİTİM KOORDİNATÖRLÜĞÜ

 

İŞYERİ EĞİTİMİ VE UYGULAMASI YÖNERGESİ

BÜRO YÖNETİMİ VE YÖNETİCİ ASİSTANLIĞI İŞLETME VE KURUM LİSTESİ

YEREL YÖNETİMLER İŞLETME VE KURUM LİSTESİ

BAŞVURU DİLEKÇESİ 

uygulama

Facebook Twitter Google Plus
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.