Babaeski Meslek Yüksekokulu
06/03/2020 17:30:16 - 06/03/2020 17:30:16 - 628 Okunma

Babaeski Meslek Yüksekokulu Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı Öğrencileri, Turkcell Global Bilgi Edirne Lokasyonunu ve Edirne 112 Komuta Merkezini Ziyaret Etti.

Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksek Okulu Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı öğrencileri  Yüksekokul Müdürü Öğr. Gör. Dr. Kemal TAYSI önderliğinde Çağrı Merkezi Hizmetleri programı öğretim elemanlarından Öğr. Gör. Dr. Tahsin IŞIK ve Öğr. Gör. Nedim YAKUT’un da katılımıyla Turkcell Global Bilgi Edirne Lokasyonunu ve Edirne 112 Komuta Merkezini ziyaret etti.

6 Mart Cuma günü gerçekleştirilen etkinlikte, Turkcell Global Bilgi Edirne Merkezi Müdürü Harun Eren, Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı öğrencilerini ağırlayarak öğrencilere dünyada ve Türkiye’deki çağrı merkezi sektöründe yaşanan gelişmeler ve çağrı merkezinde çalışmayı düşünen adayların sahip olması gereken yetkinlikler hakkında bilgi verdi. Eren, Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı öğrencileri ile bizzat ilgilenerek, öğrencilere Turkcell Global Bilgi Edirne Merkezinde yürütülen projeler ve hizmet verilen müşteriler hakkında bilgi vererek, çağrı merkezlerinin neden tercih edilmesi gerektiği ve çağrı merkezi dünyasının bilinmeyenleri hakkında yaptığı sunumunda ise çağrı merkezlerinin farklı alanlarındaki tecrübelerini paylaştı. Turkcell Global Bilgi Edirne Merkezindeki çalışma alanlarını gezerek çalışanlarla sohbet etme şansını yakalayan öğrenciler, yapılan işler hakkında bizzat bu işi yapan çalışanlardan bilgi edindiler.

Kırklareli Üniversitesi Babaeski Meslek Yüksek Okulu Çağrı Merkezi Hizmetleri Programı öğrencileri Edirne 112 Komuta Merkezine yaptıkları ziyarette, 112 Acil Çağrı Merkezi müdürü İsmail Öztuna öğrencilere acil çağrı merkezlerindeki yeni yapılanma ve işleyiş hakkında bilgi vererek, 112 çağrı merkezlerine atanma kriterleri ve kariyer süreçleri hakkında bilgi paylaşımında bulundu. 112 Komuta Merkezini gezerek acil çağrıların nasıl alındığını ve süreçlerin nasıl yürütüldüğünü birebir gözlemleyen öğrenciler, acil çağrı merkezi çalışanlarından yapılan işlerle ilgili bilgi aldılar.

112

Facebook Twitter Google Plus
112
Telefon Tablet Bilgisayar Bu website tüm cihazlarla uyumludur.